od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

KATEGORIE

Kabel magnetyczny Spacetronik SPU-CC31 - 3 w 1

36,90 zł

39,00 zł

Zapytaj o produkt [ formularz kontaktowy ]

  • Polecamy też szybkie zakupy bez rejestracji - towar w koszyk,
  • wypełniamy formularz lub zapraszamy do składania
  • zamówień telefonicznych
  • tel: +48 661 082 052/tel: +48 (65) 511 74 08
  • tel: +48 669 082 052 - tylko dla zamówień hurtowych !!!
Poleć produkt na :
 Cechy produktu
Długość kabla
1m
Złącze 1:
USB A wtyk
USB-C wtyk
micro USB wtyk
Apple Lightning (8-pin)
Złącze 2:
USB A wtyk
USB-C wtyk
micro USB wtyk
Apple Lightning (8-pin)
Standard USB
2.0
3.1 (USB-C)
Dodatkowe cechy
Magnetyczne podłączanie
Otulina tekstylna

Kabel magnetyczny Spacetronik 3 w 1posiada najwyższej jakości nylonowy oplot, zwiększający elastyczność oraz giętkość produktu. Dzięki złączu magnetycznemu użytkownik ma możliwość podłączenia telefonu jedną ręką. Ta funkcjonalność może być przydatna na przykład podczas podróży samochodem. Produkt posiada wbudowaną diodę sygnalizującą naładowanie produktu.  Posiadający złącza:

-USB-C,
- Micro USB,
- Lightning,

Cechy produktu:

Długość: 1m
Obudowa: Aluminiowa
Oplot: Nylonowy
Wtyki: USB-C, Micro USB, Lightning.

W zestawie:
- Magnetyczny kabel
- adapter USB-C
- adapter Micro USB
- adapter Lightning

Inne produkty z tej kategorii

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail:
:: Wybierz grupę ::